تلفن0086-18052480219

برای ما ایمیل بفرستید[ایمیل محافظت شده]

صفحه اصلی>درباره ما>بازدید از شرکت>تصویر

خرپاهای آلیاژ آلومینیوم

خرپا آلومینیومی، ساختار مسطح یا فضایی متشکل از میله های مستقیم، معمولا با عناصر مثلثی شکل. تحت بارها، میله های خرپایی عمدتاً کشش یا تنش محوری را تحمل می کنند، که می تواند از استحکام مواد به طور کامل استفاده کند، دهانه بزرگتر از تیر ساده برای صرفه جویی در مواد، کاهش وزن و افزایش سفتی ساختار یاتاقان دلیل است. مناسب برای سازه های با دهانه بزرگ و بلند، مانند سقف، پل، برج خط انتقال، برج های ماهواره ای، دروازه، قاب جرثقیل و غیره. خرپاهای فولادی و بتنی.

1
2
3
4

چگونه یک استیج آلومینیومی زیبا بسازیم؟

یک استیج آلومینیومی راحت از نظر بصری از یک خرپا مناسب جدایی ناپذیر است، که نه تنها باید چندین عنصر خرپا آلومینیومی را در نظر بگیرد، بلکه باید بسیاری از عوامل تأثیرگذار را نیز در نظر بگیرد. از نظر کیفیت، مهمترین آنها خرپاهای مثلثی ساخته شده از خرپا سقفی مناسب، چند ضلعی با مصالح مقرون به صرفه، معمولاً در خرپاهای نردبانی پل و خرپاهای توخالی با راندمان ساخت بالا استفاده می شود. ایجاد صحنه آلومینیومی ما انتخاب خرپاهای ثابت را بهینه می کند و از طریق چنین مقایسه ای ایمنی صحنه را تضمین می کند.

5
6
7
8

چادر عروسی در فضای باز

چادر عروسی بزرگ برای مشتریان طراحی شده است. کل ساختار با پشتیبانی از آلیاژ آلومینیوم ساخته شده است تا مشکل زنگ زدگی ناشی از آب و گاز زیاد در محیط محلی را حل کند. فرآیند پخت رنگ دارای مقاومت و دوام بسیار خوبی در برابر خوردگی است و نمی تواند بیش از 20 سال محو شود. از نظر طراحی ظاهری، طراحی ساختاری متنوع انتخاب شده است. با فرض عدم تأثیر بر پوشش گیاهی اصلی، از ساختار چادر چند ضلعی و A شکل استفاده شده تا چادر بزرگ عروسی طراحی شده تر به نظر برسد و پوشش گیاهی اطراف زیبایی سبزی به چادر می بخشد.

9
10
11
12